27 вересня 2021

18 травня 2020 року відбувся популярний щорічний культурний та просвітницький захід – загальноукраїнський диктант з польської мови DYKTANDO „JA PISZĘ, TY PISZESZ, MY PISZEMY… PO POLSKU. DYKTANDO Z JĘZYKA POLSKIEGO NA UKRAINIE”, організований фундацією Свободи і Демократії при фінансуванні Сенату Республіки Польща. У Рівному координатором заходу була громадська організація Українсько-польський союз імені Томаша Пандури.

m

Представники постійно діючого Польського розмовного клубу «Ekonomia i zarządzanie po Polsku» економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука (Анна Князевич, доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету; Світлана Судомляк, здобувач вищої освіти ІІ курсу спеціальності «Менеджмент організацій»; Юлія Мичко, здобувач вищої освіти ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент організацій») долучилася до написання диктанту, перевірили свої сили та граматику Тема диктанту – «Творчість Станіслава Лема». За результатами заходу учасники отримали сертифікати від Українсько-польського союзу імені Томаша Пандури.