27 вересня 2021

24 вересня 2021 року вперше в Рівному відбувся креативний та сучасний захід у форматі командного ігрового тренінгу «Форум молодіжного лідерства». Міжнародний економіко-гуманітарний університет представляли 3 команди з 9 студентів економічного факультету (капітан команд: Владислав Антонюк ).

Основною метою Форуму була активізація молоді, опанування інструментів участі та мотивування до активної життєвої позиції. Додатковим бонусом для кожного учасника було знайомство із менторами-практиками, студентами з інших вузів та отримання сертифікатів участі.

ddd

В рамках форуму було представлено навчальні практикуми:

«Лідерство в сучасному форматі: теорія та практика», тренер Тетяна Кравчук – авторка курсу «Мистецтво спілкуванняінтуїтивна риторика», спеціалістка з ігротехнологій Клубу фінансових ігор, спікерка Національного проєкту з фінансової грамотності.

«Ефективні комунікації: поняття та кроки для здобуття навички», тренер Ольга Ігнатьєватренерка та спеціалістка з ігротехнологій Академії фінансової грамоти, Членкиня Ради амбасадорів фінансової грамотності при ФГВФО.

«Особиста фінансова стратегія: планування та реалізація», тренер Марина Свист – інтернет-маркетологиня.

«Чи потрібний молоді бренд в соціальних мережах?», тренер Тетяна Кідрук – БО «Серце дітям України».

«Командо творення: цілі і задачі», тренер Ірина Крук -Фінансова консультантка у впровадженні управлінського обліку.

«Управління бізнес командами: нові виклики та діючі стандарти», тренер Анатолій Жуковський – методолог школи «Єдність», автор тренінгу з командо творення «Єдність», голова правління ГО «Інститут української національної ідеї».

«Нові моделі командоутворення», тренер Ірина Стасюк-Бабчук - керівниця проектів та програм в Асоціація учасницького розвитку громад, членкиня координаційної ради реформ Рівного.

«Молодіжна політика в м.Рівному: можливості і перспективи» , тренер

«Громадянське суспільствохто, що і для чого? На прикладі ГО «Агенція сталого розвитку міста», тренер Олена Хмельник - СЕО & Co-Founder «Агенція сталого розвитку міста».