27 вересня 2021

23 вересня 2021 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради вищого навчального закладу "Університет економіки і права "КРОК" відбувся захист дисертації Кириченко Оксани Сергіївни на тему "Інвестиційне забезпечення інноваційного розвитку промисловості України" на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

gg

Враховуючи великий досвід роботи, наукові досягнення і обсяг друкованих робіт, в т. ч. одноосібної монографії "Промислова політика України: проблеми і перспективи", опонентом дисертації затверджений д.е.н., професор, зав. кафедрою менеджменту МЕГУ Гончаров Юрій Вікторович, який у ході захисту виступив з критичними зауваженнями та пропозиціями. Наголос у його доповіді був направлений на розвиток промисловості України на засадах "Індустрії 4,0" в умовах Четвертої промислової революції.