21 серпня 2021

Останній день візиту делегації зі Станиці Луганської розпочався із відвідин популярних рівненських музеїв. Гості завітали до Краєзнавчого музею, де оцінили красу історичних знахідок та помилувалися панорамою нашого міста, яким воно було століття тому.

Не змогли оминути увагою історичну постать Уласа Самчука, саме тому його музей став наступною зупинкою. Екскурсійний тур завершився у Музеї Бурштину, адже про цей мінерал гості зі сходу чули багато та встигли отримати асоціацію нашої місцевості саме із бурштином.

Але основна зупинка сьогоднішнього дня пройшла у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. Саме тут ректор МЕГУ, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем’янчук та керівник Молодіжної Ради «Станично – Луганської ОТГ» Юлія Домащенко підписали договір про співробітництво.

Договір

Він спрямований на співпрацю у напрямках підготовки кадрів для прифронтових ЗМІ Станично-Луганської ОТГ; у сфері наукової роботи шляхом організації наукових досліджень та проектів; у сфері освітньої роботи шляхом організації спільних освітніх, навчально-виховних та інших гуманітарних проектів; у сфері організації та здійснення навчальної, виробничої, переддипломної та інших видів практик на базі факультету журналістики та у інформаційній сфері для учнів шкіл та проведенні профорієнтаційної роботи.

подарунки

У неформальній обстановці гості розповіли про свої враження від нашого міста та висловили подяку усім причетним до їхнього приїзду за чудово організовану навчальну та екскурсійну програму. Наприкінці зустрічі усі члени делегації отримали пам’ятні сувеніри із символікою нашого міста та університету.

Рівне