20 серпня 2021

Третій день перебування делегації зі Станиці Луганської став максимально насиченим навчальним матеріалом. Сьогодні старшокласники разом із кураторами практично засвоювали набутий матеріал. Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій Андрій Смусь провів ряд практикумів, на яких присутні розбирали правила оформлення та проведення радіоінтерв’ю, приклади підготовки до радіобесіди та вчилися задавати правильні запитання гостям у студії. По завершенню першого навчального блоку група поділилася на підгрупи та провела невеличкий тренінг із записами бесід на диктофон. Друга частина аудиторного часу була приділена оформленню підкастів радіопрограм в соціальних мережах та експорту контенту з різних платформ.

Смусь

Також сьогодні старшокласники завітали до приймальної комісії університету. Найбільше їх цікавили питання вступу та особливості подачі документів для випускників східних регіонів. Члени приймальної комісії докладно й вичерпно відповіли на усі запитання та роз’яснили нюанси.

ПК 2021

Родзинкою дня стали відвідини медіа-центру «Третя столиця». Директор станції та викладач факультету журналістики Олександр Хитров ознайомив делегатів із принципами роботи радіостанції в інтернеті, розповів про технічне обладнання та формування підкастів. Звісно ж, на завершення візиту відповів на усі запитання гостей.

ХИТРОВ

Завтра на гостей чекає завершальний день навчального візиту із насиченою програмою.