03 вересня 2021

на факультеті кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука відбулася пряма трансляція відкритої лекції "Вступ до спеціальності" для студентів першого курсу спеціальностей: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп'ютерні науки, 014 Середня освіта (Інформатика) та Європейської освіти.

кібери

Гаранти освітніх програм презентували освітні компоненти до кожної спеціальності факультету кібернетики.

кібери1

У заході приймали участь представники стейкхолдерів факультету, зокрема ІТ-компанія SoftServe.Представники компанії SoftServe ознайомили студентів із сучасним станом розвитку інформаційно-комунікаційних технологій на міжнародному рівні та ІТ-проектами, які реалізуються їх компанією.

софт серв

Особливий інтерес у студентів викликало питання побудови кар'єри в ІТ-галузі та в SoftServe у тому числі.