03 вересня 2021

Студенти першого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» зустрічалися з гарантом освітньої програми «Менеджмент організацій» Яковчук Анастасією Миколаївною, яка провела презентацію освітньої програми, ознайомила з її цілями, змістом та програмними результатами навчання.

Студенти емо

Заступник завідувача кафедри менеджменту Демидюк Сергій Максимович ознайомив здобувачів вищої освіти із сайтом університету та сторінками економічного факультету та кафедри менеджменту.

Студенти емо1

Із вітальним словом до майбутніх менеджерів звернулася проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти університету Яницька Олена Юріївна, яка зосередила увагу студентів на необхідності дотримання принципів академічної доброчесності в процесі навчання.