27 травня 2021

26.05.2021 року в Інституті педагогічної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука проведено науково-практичний семінар "Актуальні проблеми підготовки творчого педагога в контексті нового Базового компоненту дошкільної освіти".

rt

У роботі семінару взяли участь науковці кафедри педагогіки й початкової та дошкільної освіти, педагоги практики, роботодавці, стейкхолдери освітніх програм спеціальності "Дошкільна освіта" - завідувачки ЗДО м. Рівного : Прокопчук О.Г. (ЗДО 40), Євтушок Л.В. (ЗДО 32), Кухарчук І.М. (ЗДО 17), студенти бакалаври і магістри.

rthty

Завідувачки ЗДО представили результати інноваційно-методичних напрацювань, а студенти - результати наукових розвідок за тематикою Базового компоненту дошкільної освіти.