27 травня 2021

25 травня 2021 року у рамках підтримки благодійної ініціативи педагогічного факультету та з нагоди 10-річчя створення Благодійного фонду «Скарбниця Надії», під керівництвом заступника голови правління благодійного фонду, завідувачки кафедри педагогіки доц. Мельничук Л.Б. студенти педагогічного факультету спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта» рівнів вищої освіти «бакалавр» та магістр» долучитися до Благодійного ярмарку «Творчість студентів – заради життя дитини», на якому було представлено творчі та кулінарні вироби здобувачів вищої освіти.

dhfgj

Виручені кошти (4811 грн.) було перераховано на рахунок благодійного фонду «Скарбниця Надії» за призначенням «Допомога онкохворим дітям».
Адміністрація та професорсько-викладацький склад педагогічного факультету висловлює щиру вдячність студентам за креативний підхід, відповідальність та сумління у процесі підготовки благодійного ярмарку