30 вересня 2021

Із 20 по 24 вересня 2021 року на педагогічному факультеті ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» було проведено тиждень українського дошкілля. Дошкільна освіта є важливою складовою в системі освіти України, завдяки якій діти навчаються шанувати культуру України та інших народів, поважати свою родину, усвідомлювати свою значимість та розвивати творчі здібності, а також діти здобувають певні базові наукові знання, що готує їх в подальшому до продовження освіти.

с

Програмою заходів було передбачено зустрічі студентів із випускниками спеціальності Дошкільна освіта: вихователькою ЗДО №17 м. Рівне Максимчук Д. А. (вчилися виготовляти леп-буки), вихователькою ЗДО  с. Бугрин Рівненської області Козлюк Ю. О. (знайомилися з авторськими дидактичними іграми), вихователькою Володимирецького ліцею «Колегіуму» Русін М. М. (знайомилися з особливостями використання STEM-технології в дошкільній та початковій освіті); проведення семінару «Щаслива родина – щаслива дитина», ознайомлення майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти з сучасними технологіями роботи у бібліотеці та новинками педагогічної літератури, яка надійшла до університетської бібліотеки; відвідування студентами університетського Музею Миру та проведення інтегрованої лекції з проблем впровадження здобутків педагогіки миру в закладах освіти України; випуск стіннівок. Доц. кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Борова В. Є. взяла участь у Форумі «Дошкільна освіта України 30», який відбувся у м. Київ.