30 вересня 2021

Завідувач кафедри іноземних мов Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука к.пед.н., доц. Кочмар Д. А. взяла участь у ХVІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ICTERI-2021: ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосунках» (ICT in EDUCATION, RESEARCH, and INDUSTRIAL APPLICATIONS), що триває 28 вересня - 2 жовтня 2021р.

На конференції науковець представила результати дослідження «Використання доповненої реальності у процесі розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти» («The Application of Augmented Reality in the Education and Development of Students Cognitive Activity»).

Доповіді учасників друкуються у міжнародних виданнях CEUR-WS та Springer, що індексуються у наукометричних базах DBLP, Scopus, Google Scholar, EI-Compendex, Mathematical Reviews, SCImago.

рапі

Серед співорганізаторів – представники вищих навчальних закладів та ІТ-компаній з Австралії, Австрії, Великобританії, Греції, Данії, Іспанії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Франції, Чехії, Швейцарії.

Конференція ICTERI впродовж останніх 17 років стала традиційним науково-практичним міжнародним заходом, що об’єднує учених, педагогів, практиків, розробників з різних континентів і країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері інноваційних технологічних розробок і досягнень, впровадження й використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній, науковій, промисловій галузях.