29 серпня 2021

Сьогодні у першому корпусі нашого університету урочисто відбулася посвята у студенти. Незважаючи на дощову погоду, першокурсники разом із батьками вперше завітали до стін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука вже у статусі студентів.

два

Творчі колективи Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ привітали з початком студентського життя та зарядили позитивом у дощовий день. Напутні слова новачки з усіх факультетів почули від ректора, доктора юридичних наук, професора Віталія Дем`янчука, президента, доктора педагогічних наук, професора Анатолія Дем`янчука та головної спеціалістки відділу професійно-технічної та вищої освіти Управління освіти і науки Рівненської ОДА Майї Андрєєвої.

Шміт

Професорсько-викладацький склад та старшокурсники радо вітали студентів-першачків на факультетах та провели ознайомчі бесіди. Першокурсники побачили навчальні аудиторії та дізналися, як відбувається навчальний процес. Познайомилися також із кураторами та змогли задати запитання щодо свого студентського побуту у стінах університету та поза ними.

студентський

Вітаємо усіх зі стартом нового навчального року, бажаємо високих результатів у навчанні та активної участі в житті нашої великої університетської родини!