27 жовтня 2021

23 жовтня 2021 р. за організації ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» для викладачів та здобувачів вищої освіти проведено виїзний навчально-практичний семінар: «Академічна доброчесність у сучасному науковому середовищі: від теорії до практики». У семінарі взяли участь викл. кафедри географії і туризму Віктор Шкіринець та здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності «Туризм» Анастасія Пузовик.

ждл

Програму семінару склали: лекції доповіді, онлайн-лекції, дискусії, практичні заняття. Модератором навчального заходу виступив проректор з наукової роботи - проф. Андрій Боровик. Підготовлені студентами та викладачами тези перевірені на антиплагіат та скеровані для розміщення у збірнику.

іувкап

Після підбиття підсумків роботи семінару відбулось вручення сертифікатів.