27 жовтня 2021

26 жовтня у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука проведено онлайн круглий стіл на тему: «Академічна доброчесність: актуальні питання сьогодення».

Модератором наукового заходу виступив проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, професор Андрій Боровик. Всього до проведення круглого столу долучилось майже 250 учасників.

Боровик Андрій Володимирович

Розпочала наукову зустріч спікер Вікторія Артюшок - завідувач центру забезпечення якості вищої освіти університету, кандидат економічних наук, доцент, з доповіддю на тему: «Академічна доброчесність як запорука якісної освіти».

Артюшок В.С.

Голова правління ГО «Міжнародна фундація науковців і освітян» доктор юридичних наук, доцент Олег Батюк як спікер виступив з темою: «Дотримання академічної доброчесності під час акредитації освітніх програм Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти».

Батюк

Спікер Марина Саєнко - старший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії з дослідження проблем превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент, експерт Національного агенства, виступила на тему: «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів».

Саєнко марина

А тему: «Актуальні аспекти європейського досвіду дотримання академічної доброчесності» розкрила спікер - Зінаіда Смутчак - завідувачка кафедри менеджменту та економіки Льотної академії Національного авіаційного університету, доктор економічних наук, доцент.

Зінаіда Смутчак

Враховуючи актуальну проблему дотримання академічної доброчесності здобувачами третього рівня освіти з доповіддю на тему: «Проблема плагіату у науково-дослідній роботі аспіранта» виступив спікер Іван Богатирьов - доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, засновник наукової школи «Інтелект». Під час усього часу проведення наукового заходу відбувалась жвава дискусія між спікерами, науковцями, представниками громадських організацій та студентами.

Після підбиття підсумків роботи круглого столу усім учасникам заходу надали сертифікати.