07 жовтня 2021

Студенти факультету журналістики відвідали Музей фотографії. Ідейним натхненником та творцем цього креативного простору є Олександр Харват, доцент кафедри теорії та методики журналістської творчості, український фотограф, член правління Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва.

Музей

Відвідувачі отримали чимало корисної інформації, оскільки познайомилися з історією створення фотографії не за фото в книгах, але на реальних експонатах.

музей1

Під час екскурсії стінами музею, майбутні журналісти побачили фотоапарати та інші пристрої, що допомогали в створені фотознімків. Поспостерігали й за тим, як працює фотограф та стали фотомоделями один для одного.