07 жовтня 2021

Класична музика — це модно!
Студенти університету відвідали цікавий концерт, що відбувся вчора у Рівненській обласній філармонії. Унікальна творча атмосфера, яскраві враження, неймовірні емоції, чудові твори і виконання - все це надовго запам'ятається юним поціновувачам класичної музики. Задоволення від концерту виявилося таким сильним, що гості філармонійної зали не бажали розставатися з улюбленим колективом і залишати приміщення.
«Концертна програма – це сучасний погляд на світову класичну музику, на творчість видатних композиторів. Впевнений, що нам вдалось приємно здивувати глядача не лише репертуаром, але й тим, як ми його презентували. – розповів диригент Юрій Скрипник.
За словами диригента цей концерт покликаний показати, що класику не обов'язково слухати, будучи одягненим у класичний костюм з вишуканим фраком чи у вечірній сукні. Класична музика – доступна для усіх.
Відвідання викладачами й студентами органного залу - це традиція, яка щорічно підтримується виховним відділом та студрадою університету.