17 квітня 2024

17 квітня в Міжнародному економіко-гуманітарному університету імені академіка Степана Дем’янчука стартувала програма підвищення кваліфікації «Leadership Programme» для студентів та викладачів. Нагадаємо, що Програма була розроблена британськими професорами Університету Бат Спа для МЕГУ в рамках міжнародного гранту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни» за підтримки England Research.

bat spa

Програма підвищення кваліфікації буде тривати до кінця червня і включатиме 8 практичних воркшопів.

До першого воркшопу на тему «Introduction & Styles of Leadership» долучились викладачі, студенти ВА та МА, а також PhD студенти з таких напрямків: філологія, педагогіка, економіка, психологія, право, кібернетика, журналістика, фізична культура та реабілітація, спорт, туризм.

Під час двогодинного воркшопу професори Nasir Salari та Polly Derbyshire надали короткий огляд викликів та можливостей у сфері лідерства у вищій освіті, зокрема в контексті гендеру, обговорили потенційні тематичні напрямки,  ознайомили з різними стилями лідерства, такими як авторитетне, демократичне та трансформаційне лідерство, та пояснити їх застосування в академічному контексті, а також обговорили план дій для впровадження ефективних стилів лідерства.

bat spa

Тема воркшопу викликала жваву дискусію серед учасників щодо пріоритетних стилів лідерства власне в академічному просторі.