01 грудня 2023

30 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради університету. З-поміж іншого, аналізували підсумки вступної кампанії у 2023-2024 н.р., визначили завдання з організації та забезпечення наступного прийому з урахуванням особливостей освітніх програм.

Вчена рада

Великою приємністю стало вручення відзнак науково-педагогічним працівникам з нагоди 30-річчя заснування Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

Вчена рада

Грамотою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджено ректора Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» Дем’янчука Віталія Анатолійовича.

Груба

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» нагороджено:

• декана історико-філологічного факультету Грубу Тамілу Леонідівну;

• завідувача кафедри математичного моделювання Джуня Йосипа Володимировича;

• проректора з навчально-методичної  роботи Яницьку Олену Юріївну.

Вчена рада

Почесною грамотою Рівненської обласної військової адміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки і національної освіти, високу професійну майстерність та з нагоди 30-річчя заснування Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» Заслуженого журналіста України, доцента кафедри соціальних комунікацій Мазаного Віктора Степановича.

Вчена рада

Вітаємо колег з високими відзнаками та зичимо подальших успіхів у примноженні професійних здобутків!