05 жовтня 2021

Пані Ірина є співзасновницею і головною редакторкою комунікаційної платформи Profi Space media. Має великий досвід роботи в діловій журналістиці (20 років). Працювала з такими виданнями як БІЗНЕС, ІнвестГазета, Новое время, Економічна правда, Forbes, Капітал, Дело, Investory News та іншими.

Багаторазова переможниця міжнародного конкурсу "Премія ділових кіл PRESSзвание" (7 нагород за 1 місце в номінаціях «Кращий журналіст» та «Кращий редактор». Має значний досвід роботи в комунікаціях (9 років) та тренінговій діяльності (8 років, спікер бізнес-школи Profi Space).  Авторка і модераторка проєкта "Відверто про бізнес. Досвід перших»

Щиро бажаємо Вам, пані Ірино, сил та наснаги аби розвивати Асоціацію випускників МЕГУ і строювати справжній діалог поколінь між нашими студентами та випускниками!