05 жовтня 2021

В рамках святкування Всесвітнього Дня туризму студенти та викладачі Міжнародного  університету ім. акад. С. Дем’янчука прийняли активну  участь у туристично-спортивному заході «Туристичний гандикап», що відбувся в лісовому масиві поблизу смт. Оржів 28 вересня 2021 року.

туристи

В рамках проведення фестивалю студенти закладів вищої освіти міста змагалися на дистанції «Смуга перешкод», турнірах з «Лісового футболу» та «Лісового волейболу», в конкурсі «Фітнес програма» та ін. До проведення заходу були долучені студенти 1-3 курсів спеціальностей «Туризм», «Середня освіта. Географія»  факультету географії, історії та туризму, а також окремі представники факультетів: європейської освіти, економічного, здоров’я фізкультури і спорту, юридичного.

Тунел кохання

В індивідуальній першості найбільшу кількість нагород вибороли: Гуменюк Марія (ІІ курс, спеціальність «Туризм») та Новак Іван (ІІ курс, спеціальність «фізична терапія»). Після завершення заходу, частина студентів відвідала «Тунель кохання».