05 липня 2023

Викладачі та аспіранти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука взяли участь в науковому воркшопі, який було організовано в рамках проєкту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни», що реалізовується разом з Університетом Бат Спа (Велика Британія).

воркшоп

Воркшоп проводила професорка та редактор журналу Journal of Education for Teaching Linda la Velle.

Науковий захід було присвячено питанню підготовки наукових статей до публікації  в міжнародних журналах. Під час зустрічі обговорили поради та рекомендації іноземним авторам, щодо оформлення, структури та змісту наукових статей. Дослідили всі етапи підготовки робіт від ідеї до публікації.

воркшоп

Також учасники мали можливість представити короткі резюме своїх наукових досліджень у вигляді інтерв’ю та блогу, в якому коротко і чітко представляли інформацію про наукове дослідження, його важливість та результати, і відповідно відразу отримали відгук від редакторки журналу JET.

Детальну інформацію про вимоги до підготовки та публікації статей в науковому журналі JET можна знайти тут (https://www.tandfonline.com/toc/cjet20/49/2).