05 липня 2023

Старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичної культури  Ігор Петрук разом зі студентками 2 курсу спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія – Надією Кирильчук та Оксаною Котинською успішно проходять навчання в Економічному університеті в Бидгощі (Польща) в рамках проєкту «Ukraińskie centrum terapii zajęciowej poprzez gry adaptacyjne» дофінансованого з програми RITA – “Зміни в регіоні.”

Обмін студентами

Виконавці під час навчання опановують знання та навички в галузі ерготерапії, вивчають її роль у соціальній адаптації людей з інвалідністю, біженців, людей з ризиком психічних захворювань, соціальної ізоляції. Під час першого дня занять виконавці вже прослухали лекції на такі теми: Поширені методи в ерготерапії, роль методу адаптивних ігор; види ігор, що використовуються в ерготерапії з використанням методу адаптивних ігор; безпека, правила встановлення, підрахунок балів, запобігання несанкціонованим ситуаціям; особливості використання ігор з людьми різного віку.

Обмін студентами

Також мали можливість оволодіти методикою та практичними навчиками проведення реабілітаційних ігор, ознайомитися з побудовою та комплектацією ігрових наборів: "Жаколло", "Кульбата", "Кукурудза", "Пака-лака", "Бочча", "Еластик". Також виконавці мали можливість поспілкуватись з представниками грантового проекту та керівництвом Економічного університету в Бидгощі.