15 листопада 2023

13 листопада 2023 року президент МЕГУ Анатолій Дем’янчук зустрівся зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету кібернетики.

Захід охопив близько 100 учасників в режимі offline та 60 учасників в режимі online. Серед присутніх були випускники бакалаврату Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та випускники  бакалаврату інших закладів вищої освіти, які вступили на факультет кібернетики.

факультет кібернетики

Присутні магістранти подякували президенту МЕГУ за організовану зустріч, за відкритий діалог, акцентували увагу на своєму правильному виборі нашого закладу освіти та обраного фаху.

Підводячи підсумок зустрічі, президент МЕГУ Анатолій Дем’янчук, у відповідь, подякував всім учасникам за вибір нашого закладу вищої освіти, за довіру та активність.