Cпортивний клуб змішаних єдиноборств ММА – СКІФ

Нашими партерами, на підставі договору про співпрацю, щодо організації оздоровчої, фізкультурно-масової та спортивної роботи для здобувачів вищої освіти є громадська організація «спортивний клуб змішаних єдиноборств ММА – СКІФ» (зареєстрована 07.09.2022 року м. Рівне, вул. Степана Дем‘янчука 4, МЕГУ)

Основні напрямками роботи спортивного клубу:

• Групові та персональні тренування
  • MMA
  • Бойове самбо
  • Козацький двобій
СКІФ

Засновниками і тренерами в якій є наші студенти:

• Романович Богдан (здобувач вищої освіти 4 курсу спеціальності фізична культура і спорт) – Президент федерації Змішаних єдиноборств ММА Рівненської області, президент федерації бойового самбо Рівненської області, президент федерації Козацького двобою Рівненської області, засновник та керівник спортивного клубу "Fight team SKIF", представник ліги Real fight promotion в Західній Україні, суддя Національної категорії з ММА
  • Данилюк Назарій (здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності фізична культура і спорт) – МСМК, тренер, Чемпіон України з бойового самбо, багаторазовий Чемпіон України, Європи та світу із Козацького двобою, професійний боєць ММА,  володар поясу WCFF, член національної збірної України з Бойового самбо,  член Національної збірної з козацького двобою,  суддя 1 категорії зі змішаних єдиноборств ММА , співзасновник спортивного клубу "Fight team skif".
  • Грабовський Юрій (здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності фізична культура і спорт) - Суддя ММА 1 категорії, МСМК, тренер,
  • Похилюк Павло (здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності фізична культура і спорт) -  КМС.
СКІФ

На базі спортивного клубу «Скіф» систематично проводяться практичні заняття з дисциплін «Одноборства», «Види оздоровчої рухової активності», «Практикум з оздоровчого фітнесу», «Сучасні фітнес технологііі» тощо.

Також на базі «Олімп» забезпечується реалізація позанавчальноі спортивно-масовоі (секційної) роботи.

Керівництво нашого ЗВО максимально підтримує і заохочує студентство до занять спортом та участі у змаганнях!!!