Волонтерська робота факультету

На даний час в Україні разом із відновленням традицій, стрімко розвивається волонтерський рух, втому числі на тлі повномасштабної війни в Україні. Одним із шляхів підвищення ефективності професійної підготовки та забезпечення конкурентоспроможності, кваліфікованості кожного випускника є індивідуалізація професійної підготовки у межах поза аудиторної громадської та волонтерської роботи.

В перші ж дні війни на базі Приватного вищого навчального закладу «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука», під керівництвом Ректора Дем’янчука Віталія Анатолійовича, був розгорнутий волонтерський штаб.

захід

Де працівники та здобувачі вищої освіти Юридичного факультету Приватного вищого навчального закладу «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» активно приймають участь. Доставка, розвантаження, фасування та врешті-решт роздача гуманітарної допомоги вимушено переміщеним особам, а також відправка речей першої необхідності (від продуктів до медикаментів та військової амуніції) захисникам та захисницям.

Між Юридичним факультетом та громадським об'єднанням "NERIO" підписаний меморандум про співпрацю, метою якого є створення зручних сприятливих умов для просвітницької, науково-дослідної, інформаційної та волонтерської діяльності.

фото12

Волонтерська діяльність сприяє професійному становленню, формує певні життєві позиції, сприяє саморозвитку та самореалізації.

волонтерська

Також, до складу здобувачів вищої освіти входить Шмаков Михайло Борисович засновник благодійного фонду «Велика родина Рівненщини» метою якого є: надання матеріальної, духовної, творчої, соціальної, культурної допомоги дітям-сиротам та позбавлених батьківського піклування, батькам-вихователям, інвалідам, учасникам війни, біженцям та тимчасово переміщеним особам, та іншим соціально незахищеним верствам населення. У діяльності, вище зазначеного фонду, здобувачі вищої освіти та працівники Юридичного факультету активно приймають участь.

волонтерськафотогціувуву32цчцй21ува62подяка

 

Юридичний факультет активно долучається до до розвантаження, сортування та надання гуманітарної допомоги

Волонтерська робота юридичного факультету ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» На базі університету працює Волонтерський штаб ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», який приймає та передає гуманітарну допомогу ЗСУ та внутрішньо переміщеним особам.

Допомога

Декан юридичного факультету Микулець Віталій Юрійович, завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Деревянко Наталія Зеновіївна, викладачі та студенти юридичного факультету активно долучаються до розвантаження, сортування та надання гуманітарної допомоги внутрішнього переміщеним особам та воїнам Збройних Сил України.

Допомога1