26 жовтня 2021

25 жовтня 2021 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Право» під час вивчення дисципліни «Актуальні проблеми адвокатської діяльності», викладачкою якої є докторка юридичних наук, професорка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, заступниця голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, голова Адвокатського об’єднання «Крупнова і партнери», адвокатка Крупнова Любов Василівна, відбувалася гостьова лекція із залученням адвокатів Ради м. Києва Сеніна Вадима Юрійовича і Дігтяра Олега Валерійовича на тему: «Особливості взаємодії адвоката та клієнта».

Гості лекції розповіли про важливість комунікації адвоката з клієнтом, побудови довірчих відносин. Також адвокати зазначили, що сьогодні ефективність і успішність адвокатської діяльності залежить не лише від професійних знань, вмінь та навичок адвоката, а й від його особистісних, комунікативних якостей і здібностей. До того ж, гості поділилися порадами щодо необхідності практичного застосування Правил адвокатської етики та важливості емоційного інтелекту в роботі адвоката.

Лекція відбулася у творчій та дружній атмосфері. Студенти мали можливість отримали відповіді на всі питання щодо взаємодії адвоката та клієнтів, адвокатської діяльності в цілому.