25 жовтня 2021

На факультеті журналістики відбулася онлайн-зустріч із Тетяною Арсентьєвою, провідним фахівцем відділу зв'язків із громадськістю Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки.

Незважаючи на формат відеоконференції, учасники заходу встигли обговорити широкий спектр питань та поспілкуватися у режимі «формат-відповідь».

ор

Пані Тетяна розповіла про особливості роботи з інформацією у сфері атомної енергетики. Оскільки на факультеті журналістики активно працює Науково-практична лабораторія «Атомна журналістика», студенти вчаться писати вузькопрофільні тексти і отримали чимало необхідної практичної інформації стосовно нюансів інформування на тему атомної енергетики.

Детально зупинилися на питаннях джерел інформації, їх відбору та перевірки. Також поговорили про специфіку діяльності відділу зв'язків із громадськістю та написання прес-релізів.