25 жовтня 2021

На факультет журналістики надійшов пакет техніки для телестудії у рамках реалізації проєкту DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм».

олрп

Отриманий відеопакет включає в себе: Audio/m CORDIAL CCM 5 FM, накамерне світло Aputure Amaran AL-F7, зарядний пристрій Dynacore DDBC-TF, акумулятор VW-VBD58 Power Plant, відеокамера AG-UX90EJ Panasonic, відеоштатив Sachtler System Ace M MS, вітрозахист MZW 66 Sennheiser, карта пам’яті 64GB SDXC C10 UHS-I U3 R170/W90MB/s Extreme Pro SanDisk, кофр для транспортування Скутум 3.1 Terra Incognita, мікрофонна голова ME 66 Sennheiser, модуль K6P Sennheiser, навушники K92 AKG, радіосистема з мініатюрним передавачем EW 112-P-G4-B Sennheiser, rechar PowerPlant NP-F550 (DV00DV1031).

лло

Нагадаємо, що цьогоріч на факультет вже надходила техніка, яка активно експлуатується на практичних заняттях та надає змогу студентам розширити технічний діапазон використовуваних девайсів.