24 жовтня 2021

23 жовтня у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука для викладачів та здобувачів вищої освіти проведено виїзний навчально-практичний семінар: «Академічна доброчесність у сучасному науковому середовищі: від теорії до практики».

Академічна доброчесність

Модератором навчального заходу виступив проректор з наукової роботи - кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Андрій Боровик.

Академічна доброчесність1

Семінар розпочався з перегляду анімаційних роликів  з питань дотримання академічної доброчесності.

Анімаційні ролики

Далі учасники навчального заходу прослухали лекцію- доповідь завідувача центру забезпечення якості вищої освіти, кандидата економічних наук, доцента Вікторії Артюшок на тему: «Академічна доброчесність як запорука якісної освіти».

Артюшок В.С.

Онлайн-лекцію на тему: «Авторське право і плагіат» прочитала учасникам семінару завідувач відділу докторантури та аспірантури Волинського національного університету імені Лесі Українки, кандидат історичних наук, професор Мирослава Філіпович.

Доктор акад доброчесність

Лекцію-доповідь на тему: « Онлайн-платформи та програми перевірки тексту на плагіат» учасникам семінару прочитала завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти МЕГУ, кандидат педагогічних наук, доцент Лілія Мельничук.

Мельничук Л.Б.

А конкретно, як це зробити, усім студентам на екрані продемонстрував аспірант Сергій Близнюк.

Близнюк С.В.

Після обіду учасники семінару перейшли до практичних занять.  Протягом майже двох годин Викладачі спільно зі студентами готували тези- доповідей на міжнародні та всеукраїнські наукові конференці

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ

Підготовлені студентами та викладачами тези перевірені на антиплагіат та скеровані для розміщення у збірнику.

ПЕРЕВІРКА

Після підбиття підсумків роботи семінару відбулось вручення сертифікатів.

СЕРТИФІКАТИ

Академічна доброчесність як запорука якісної освіти