10 вересня 2021

Сьогодні на факультеті журналістики урочисто розпочато сезон навчальних прес-конференцій. Перша зустріч цього року відбулася із тріумфаторами Паралімпійських ігор у Токіо, що днями повернулися до рідного міста. Студенти зустрілися із Михайлом Романкевичем, тренером паралімпійської збірної з дзюдо і його підопічними Юлією Галінською та Олександром Назаренко, що зуміли посісти треті місця на п’єдесталі та привезли зі змагань бронзові медалі. Гості активно та розгорнуто відповідали на усі запитання студентів факультету журналістики та встигли розповісти не лише про мотивацію до перемоги зі сторони тренера, але й про вказівки та рекомендації, що отримують перед самим виходом на поєдинок. Також відкрили завісу таємниці стосовно кропіткої роботи, яка постійно відбувається на тренуваннях та зауважили, що високі результати неможливі без постійної невпинної праці. Студентів особливо цікавило те, яким чином спортсменам вдається вгамувати хвилювання перед стартом двобою. Юлія та Олександр поділилися своїми схемами заспокоєння та налаштування на перемогу. Наголосили на тому, що дуже важливе саме це правильне налаштування з боку не тільки спортсмена, але й тренера. Поділилися своїми кумирами в світі спорту та зізналися, що назвати когось одного занадто важко, скоріше це є збірний образ кількох успішних фанатів своєї справи у сфері дзюдо.

Зустріч1

Незвичним для усіх присутніх став факт, який розповів пан Михайло стосовно кодексу дзюдоїста. Насправді цей спорт не обмежується виключно фізичними зусиллями, але й потребує від послідовувачів особливого способу мислення. Гості зізналися, що життя за такими постулатами допомагає і в повсякденному житті.

зустріч2

Окремо зачепили також і тему підтримки спортсменів з боку держави в контексті України та закордону. Обговорили переваги та недоліки різних систем та особливості сприйняття та підтримки спортсменів з боку вболівальників.

зустріч3

На завершення зустрічі гості коротко розповіли про свої плани та мрії, а також зізналися у тому, що дуже прагнуть відпочинку після насичених змагань.