10 вересня 2021

До складу Рівненського обласного об’єднання громадської організації «Спілка економістів України» увійшли науково-педагогічні працівники економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука.

Громадська організація «Спілка економістів України» http://seu.org.ua/ заснована 14 листопада 1990 р. Спілка є громадським об’єднанням вчених-економістів, наукових та інженерно-технічних працівників підприємств і установ різних галузей економіки, працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, фінансових і банківських установ, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів економічного профілю.

Спілка, її наукові секції та регіональні осередки зосереджують свою діяльність на розробці концепцій, прогнозів і рекомендацій з різних питань економічної політики, сприянні органам влади всіх рівнів у здійсненні ринкових реформ, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності національної економіки, створенні для цього необхідної законодавчої бази. Спілка економістів України надає практичну допомогу підприємствам й організаціям в освоєнні сучасних форм і методів господарювання, спрямовує зусилля на розвиток економічної науки, підготовку кадрів, створення економіки знань, розробку пропозицій щодо розумного поєднання ринкового саморегулювання і ефективних засобів державної підтримки підприємництва.