18 листопада 2022

Декан факультету журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Вікторія Золяк та начальник міжнародно-проєктного відділу Аліна Лавренюк взяли участь у підсумковому засіданні правління та координаційної групи проєкту DESTIN. Дводенна конференція відбулася в Університеті імені Адама Міцкевича, що у місті Познань (Польща).

Польща

Під час з’їзду всіх учасників проєкту Європейська асоціація підготовки журналістів (EJTA) провела «Натхненний семінар» в AMU, присвячений темі «Як навчати інклюзивній журналістиці». Захід відбувся за підтримки Фонду Евенса. Окрім заслуховування доповідей керівників локальних груп та отримання сертифікатів за керування проєктом, також приділили час й проведенню засідань координаційної групи з питань роботи з громадськістю та координаційної групи сталого розвитку.

DESTIN

Зараз DESTIN перейшов до стабілізаційної фази, впродовж якої планується постійний моніторинг імпліментованих оновлень та оцінка їх якості.

Нагадаємо, що факультет журналістики є одним із 10 українських учасників проєкту, що спрямований на уніфікацію навчальних програм та впровадження європейського досвіду в практику підготовки вітчизняних журналістів.