06 грудня 2022

Особливу подяку висловили студентам МЕГУ, учасникам клубу «Opening the Borders», японські друзі з Жіночого університету м. Кобе, Японія. З 24 лютого увесь світ з сумом та співчуттям спостерігає, як випробовується свобода та цілісність України. Багато іноземців і словом, і ділом бажають висловити свою підтримку громадянам нашої держави. Не виключенням є і сьогоднішній пост – ми ділимося з вами зверненням, яке адресували солідарні з Україною наші партнери – японські студенти Жіночого університету м.Кобе на чолі з професором Кунітаро Мізуно:

У своєму зверненні координатор проєкту з міжкультурних зв’язків, професор Кунітаро Мізуно від імені японських студентів висловлює вдячність усім студентам МЕГУ, які взяли участь у японсько-українському проєкті. За словами Кунітаро Мізуно, долучення до проєкту українських партнерів, попри розпал війни в Україні,  надає цій співпраці ще більшої цінності. Відзначаючи високий рівень англійської мови українських студентів, професор Мізуно наголошує на значущості внеску у спільний проєкт кожного з учасників: обмін пережитими моментами життя та особистими історіями. Адже саме так здійснювався формат спілкування на платформі Flipgrid, що стало ключем до пізнання далекої країни.

Безмежно дякуємо за такі теплі та приємні слова. Слова підтримки потрібні в цей важкий час всім людям, всій Україні. І це додає сил та віри в те, що за нами правда, а, отже, і перемога.