02 квітня 2024

28 березня 2024 року в залі засідань Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука» під головуванням ректора університету професора Віталія Дем'янчука відбулося планове засідання Вченої ради університету.
Роботу рада розпочала з приємних моментів, а саме з урочистого вручення атестатів професора і доцента.

Новини вченоъ ради

Атестат професора кафедри української мови та літератури отримала Мединська Наталія Миколаївна, проректор з наукової роботи університету, доктор філологічних наук, професор.
Атестат доцента кафедри економіки і фінансів отримав Онофрійчук Олег Петрович, кандидат економічних наук, старший викладач.

На засіданні було здійснено глибокий аналіз моніторингового дослідження результатів зимової екзаменаційної сесії здобувачів вищої освіти денної форми навчання. Наголошено на необхідності систематичного моніторингу якості освітнього процесу в Університеті з метою належної підготовки фахівця. Визначено перспективні інноваційні заходи для удосконалення провадження на високому рівні освітньої діяльності, яка забезпечує здобуття особами вищої освіти відповідного рівня за обраними освітніми програмами.