Вступна кампанія
RadioMEGU
Міжнародні мовні тести
Вступ без ЗНО

МЕГУ - це стиль життя. Жага знань, бажання більшого, незважаючи на перешкоди
МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта!
МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку!
МЕГУ – розвиваємося для тебе!
МЕГУ – це вибір лідерів!
МЕГУ – твій шлях в майбутнє!
МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом!
МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти!

Репозитарій університету
Цифрова бібліотека
Електроний каталог
Науковий збірник
ДЕМ'ЯНЧУК ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
доктор юридичних наук, професор.
За 30 років наш університет підготував 37 000 тисяч компетентних і конкурентоспроможних фахівців.
Освітній процес забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний колектив – 122 особи, серед яких: доктори наук, професори, кандидати наук, доценти, старші викладачі, Заслужені працівники освіти України, дійсні члени академій наук України, дійсні члени Міжнародних академій.

У нашому університеті:

• проводиться практико-орієнтоване навчання;
  • існує тісна співпраця з роботодавцями;
  • реалізуються поточні освітні програми;
  • ми поважаємо кожного учня;
  • існує індивідуальна траєкторія розвитку;
  • ми впроваджуємо міжнародні підходи до навчання та розвитку;
  • ми постійно прагнемо до досконалості.

19 квітня 2024
18 квітня 2024р. до першокурсників факультету кібернетики МЕГУ завітав провідний розробник  IT-рішень в ІТ-індустрії компанії SoftServe  Андрій Комар.
19 квітня 2024
У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проєкт взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує весняний цикл зустрічей здобувачів освіти зі стейкхолдерами.
Міжнародні проекти

Програма Європейського Союзу, яка підтримує проекти, партнерства, діяльність та мобільність у сфері освіти, професійної діяльності
навчання, молодь та спорт.

destin

Журналістська освіта для демократії в Україні: розвиток стандартів, доброчесності та професіоналізму.

Міжнародні мовні тести
Міжнародна співпраця