МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Безкоштовне навчання

Вперше в історії існування навчання за контрактом Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука пропонує безоплатне навчання.

Унікальна можливість отримати диплом престижного університету без оплати за навчання, якщо Ви:

  • абітурієнти, денної форми навчання, які є призерами всеукраїнських олімпіад і турнірів, що входять до переліку МОН України, та рейтинговий бал яких становить не менше 190, звільняються від оплати за навчання (на умовах контракту);
  • абітурієнти денної форми навчання, які нагороджені золотою або срібною медаллю за успіхи у навчанні, та рейтинговий бал яких становить не менше 190, звільняються від оплати протягом 1-го року (на умовах контракту);
  • абітурієнти, денної форми навчання, рейтинговий бал яких становить не менше 180 звільняються від оплати за навчання протягом 1-го семестру (на умовах контракту).

Не упустіть свій шанс навчатись в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С.Дем’янчука безкоштовно.

YouTube