Виховна робота

Виховна робота на юридичному факультеті МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука має системний характер, метою якої є формування загальнокультурних, загальнопрофесійних та професійних компетенцій майбутніх юристів, розвиток та становлення особистості здобувача освіти, що поєднує у собі високу освіченість, глибокі професійні знання, вміння та навички, активну громадянську позицію, широкий кругозір, гуманізм, любов та повагу до історії та традицій Батьківщини.

Стрільба

Основними завданнями виховної роботи зі студентами є:

  • всебічний розвиток та збереження кращих традицій юридичного факультету МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука, спрямованих на виховання у студентів уявлень про престижність обраної професії;
  • формування свідомого ставлення до освітнього процесу, потреби до праці, а також професійних умінь та навичок роботи;
  • створення умов самореалізації, самодіяльності, саморозвитку здобувачів освіти;
  • формування умов для становлення патріотичної свідомості студентів, толерантності, уміння працювати в колективі, потреби у веденні здорового способу життя.

У виховному процесі активну участь беруть завідувачі кафедр, викладачі, куратори навчальних груп, студентська рада, старости навчальних груп.

Шерлок

Основними напрямками виховної роботи на факультеті є:

  • професійно-творче виховання,
  • національно-патріотичне виховання,
  • духовно-моральне та культурно-естетичне виховання,
  • спортивно-оздоровче виховання,
  • інформаційно-культурне виховання,
  • екологічне виховання.

Специфіка юридичного факультету отримала своє відображення у тому, що напрями виховної роботи реалізуються через заходи професійно-творчого виховання. Тут слід відзначити значний виховний потенціал навчально-методичної роботи факультету.

На рівні університету студенти факультету беруть активну участь у щорічному конкурсі студенської творочості «Алло, ми шукаємо таланти», «Студентська весна», конкурсі колядників та щедрівників, займаючи призові місця та номінації.

Алло шукаємо таланти

Студенти та працівники юридичного факультету беруть участь у всеукраїнських фестивалях та конкурсах. Так, у 2021 році секретар деканату отримала «Гран-прі» на ІІ Всукраїнському фестивалі народної творчості.

Драмтеатр

Традиційно на факультеті відбуваються заходи з нагоди святкування Дня юриста, які активно готують студенти факультету (відкриті лекції, виставки наукових робіт тощо). Здобувачі освіти юридичного факультету беруть участь у чемпіонатах з боулінгу, зі стрільби з вогнепальної зброї, підтягування на перекладені, шахів, плавання, ораторського мистецтва, стрибків на скакалці, з дартсу, з легкої атлетики (біг на 1 км), чи відвідують Рівненський академічний музично-драматичний театр.

боулінг

Креативним на юридичному факультеті є  святкування Дня знань. Початок нового навчального року студенти традиційно розпочитають з відкритих лекцій професорів факультету, зокрема Боровика А. В., Богатирьова А. В. та ін., ознайомлюються з науковими та методичними працями працівників факультету, відвідують експозиції та Рівненський академічний музично-драматичний театр.

Олеся

Традиційними на факультеті є організаційні збори студентів першого курсу з кураторами та студенський вечір знайомств. Викладачі та працівники факультету проводять систематичні чергування в гуртожитку, долучаються до організації дозвілля студентів. На факультеті проводять засідання ради кураторів та старостату, а також виховні години.

юристи

 

Активними учасниками і призерами конкурсів є студенти юридичного факультеті, зокрема з інтелектуальних ігор «Що?Де?Коли?», конкурсу на кращу декламацію вірша на юридичну тематику, конкурсу на кращу тематику про відновлення порушеного права тощо. Також студенти юридичного факультету традиційно беруть участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Великодні гостини», є учасниками «Школи лідера» та конкурсу серед дівчат університету «Перлина МЕГУ».

 

Юристи

Також студенти юридичного факультету є переможцями у спортивно-оздоровчій діяльності. Так, у 2022 році студент юридичного факультету Тимур Самедов  брав участь у Кубку світу серед студентів з бойових мистецтв. В особистому заліку в категорії до 88 кг. Тимур Самедов зайняв третє місце, а у командному заліку став чемпіоном.