Громадська та волонтерська робота

Науково-педагогічні працівники кафедри географії і туризму тісно співпрацюють із органами місцевого самоврядування по розробці рекомендацій щодо розвитку туристичної індустрії в регіоні та використання географічних підходів до регіональної політики. На запрошення управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації доц. Оксана Яроменко та доц. Андрій Романів взяли участь у VIII засіданні Ради туристичних міст і регіонів та IV засідання Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, що відбулося 27-28 вересня 2017 р. ( м. Рівне).  (http://sm.gov.ua/ru/kultura-i-mystetstvo/116-viddil-turyzmu/14048-u-rivnomu-vidbulosia-vosme-zasidannia-rady-turystychnykh-mist-i-rehioniv-ta-chetverte-zasidannia-naukovoi-rady-z-turyzmu-ta-kurortiv-ministerstva-ekonomichnoho-rozvytku-i-torhivli-ukrainy.html/).

1-12-0

доц. О. Яроменко та доц. А. Романів учасники  VIII засідання Ради туристичних міст і регіонів та IV засідання Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Активно до громадської роботи долучається доц. Андрій Романів, який є: - членом Наукової ради з туризму та курортів України при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. (Наказ Мінекономрозвитку України №511 від 04.04.2017); - членом експертної комісії з проведення маркування та знакування туристичних маршрутів області (Розпорядження Голови Рівненської ОДА №230 від 18.04.2017 року); - членом робочої та ініціативної групи з розроблення матеріалів Проекту створення національного природного парку «Нобельський». (Розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 31 березня 2016 року № 161 «Про робочу та ініціативну групи з питання створення національного природного парку «Нобельський»).

3-1

доц.  Романів А.С. у складі  ІІ засідання мережі знань Національної туристичної організації України

4-1

Романів А.С. у складі Експертної комісії із маркування та закування туристичних маршрутів області

доц. каф. географії і туризму МЕГУ імені академіка С.Я. Дем’янчука Ростислава Шикулу було запрошено у якості експерта з виживання та провідника по Черемиськім болотам (Волинська область) у програмі Дмитра Комарова  «Мандруй Україною» (2021 р.).

67

Викладачі кафедри географії і туризму активно долучалися до обговорення  (доцент кафедри географії і туризму Глушкова Т.С.) проекту розвитку сімейного парку відпочинку «Ремельський» у с. Ремель, що на Рівненщині.

8-1

Викладачі кафедри географії і туризму та студенти спеціальності «242 Туризм» долучалися до проведення перших екскурсій «стежкою кохання» на території велопарку «Ремельський», допомагали під час заходів у ході програми урочистого відкриття, облагородження території тощо. Туристичний об’єкт входить до території «Медового кола». Це чудове місце для відпочинку на природі всією родиною.

9-110-1

Громадська (волонтерська) робота є одним із важливих методів добровільної соціальної роботи, яку здійснюють викладачі кафедри географії і туризму та студенти МЕГУ імені академіка С.Я. Дем’янчука. Це інструмент соціального, культурного, економічного та екологічного розвитку, що сприяє особистісному зростанню здобувачів вищої освіти.