МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Склад кафедри

ЯРОМЕНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

Завідувач кафедри географії і туризму, кандидат географічних наук, доцентДоцент кафедри  географії і туризму.

Народилася у с. Вовковиї Демидівського району Рівненської області. Науковими інтересами є історія і методологія географічної науки, персоналії та наукові школи в географії, суспільно-географічні дослідження, топоніміка та ін. З 2007 року керує науково-дослідною роботою учнів-членів Малої академії наук України Член УГТ. Опублікувала 40 наукових праць, тез Всеукравїнських та Міжнародних наукових конференцій, методичних рекомендацій (Методичні вказівки до вивчення курсу «Економічна географія України» (співавтор), 2011р.), навчальних посібників ( «Географія світового господарства», 2010 р) та інші.

 

 

РОМАНІВ АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ

Декан природничо-географічний факультет, Кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри географії і туризму

 

 

 

 

 

 

 

КАЛЬКО АНДРІЙ ДМИТРОВИЧ

Доктор географічних наук, кандидат технічних наук,  професор. Професор кафедри географії і туризму. Академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів.

Народився у  с. Симонів Гощанського р-ну Рівненської області. В 2012 році при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив дисертацію – «Мінерально-ресурсна безпека України (конструктивно-географічний аналіз)» - на здобуття вченого ступеня доктора географічних наук за спеціальністю 11.00.11 – конструктивна географія та раціональне природокористування.Сфера наукових інтересів – природо- та надрокористування, туризм, безпекознавство. Автор понад 180 наукових та науково-методичних праць(в тому числі 21 монографії, 5 відкриттів, 9 патентів на корисну модель)

 

 

БАСЮК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Кандидат географічних наук. Доцент кафедри географії і туризму.

 Народилася 14 липня 1982 року. У 2004 році з відзнакою закінчила магістратуру УДУВГП і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Гідромеліорація» та здобула кваліфікацію гідротехніка-дослідника. Напрямок наукової діяльності: екологічна оцінка стану поверхневих вод та нормування їх якості; водогосподарсько-екологічна оцінка басейнів річок України; еколого-гідрологічне обґрунтування можливості відновлення і реконструкції малих гідроелектростанцій.

 

 

 

 

ШИКУЛА РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВИЧ 

Завідувач зоологічного музею університету. Кандидат педагогічних наук. Доцент кафедри біології.

Народився 29 квітня 1972 року в м. Рівне. Українець, громадянин України.

З вересня 1979 року (1-3 клас) навчався в середній школі м.Оломоуц, з 4-го класу (1984р.) продовжив навчання в Рівненській ЗОШ № 5 та ЗОШ № 24 до 1989 року, де одержав атестат про середню освіту.

В 1989 році вступив до Калінінградського державного університету на біологічний факультет, згодом перевівся у Волинський державний університет ім. Л. Українки і успішно його закінчив у 1996 році за спеціальністю  "Вчитель географії та біології". Вже під час навчання на останніх курсах з 1995 року, йому було запропоновано залишитись на роботі в цьому ж університеті,  де він пропрацював по 1998 рік.

З 1998р.  працював в Рівненській ЗОШ № 22 вчителем біології.

З 2001р. працює викладачем біологічних дисциплін, доцент кафедри біології Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука в м.Рівне. Галузь наукових інтересів: зоологія, еволюційне вчення, біогеографія, таксидермія, музейна педагогіка. Виготовляє навчальні відеопосібники для студентів та школярів (YouTube: Rostyslav2).

З липня 2014 по 2015 (добровільно) проходив службу в лавах Національної гвардії України, учасник бойових дій.

 

ШКІРИНЕЦЬ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

Асистент кафедри географії і туризму.

Магістр геграфії. Вчитель біології, початкового навчання та німецької мови.