МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Заочне навчання

Роботу заочної форми навчання очолює проректор заочного, дстанційного навчання та післядипломної освіти кандидат педагогічних наук Дем’янчук Т. О.

Вперше набір на навчання без відриву від виробництва був проведений на педагогічному та економічному факультетах у 1993 році. За цей час на цих факультетах підготовлено більше трьох тисяч вчителів для роботи у школах та інших закладах освіти; більше двох тисяч економістів-фінансистів та менеджерів, які працюють у різних фінансових установах: податковій службі, казначействах, страхових компаніях, фінансових відділах та державних цільових фондах (пенсійному, соціального захисту, соціального страхування), антимонопольному комітеті, на підприємствах та в приватних фірмах. Деякі випускники самі себе забезпечили роботою – стали підприємцями, заснувавши власні фірми.

У 1994 році здійснювався набір на історико-філологічний факультет, а в 1999 році перші дипломи філолога отримали 47 студентів. У 2009 році відкрита магістратура, де навчається 20 студентів.

У 2003 році вперше був здійснений випуск спеціалістів на факультеті „Здоров’я, фізичної культури та спорту”. На сьогодні більше тисячи випускників цього факультету працюють фахівцями в галузі фізичної культури і спорту та фізичної реабілітації. У 2005 році відкрита магістратура за спеціальністю "Фізична реабілітація", де навчається 25 студентів та «Фізичне виховання» в якій навчається 10 студентів.

На факультеті кібернетики перші дипломи спеціалістів з інформатики і прикладної математики вручались студентам заочного відділення в 2005 році, а із 2009 року працює магістратура зі спеціальності «Інформатика» (ліцензований обсяг 20 студентів).

На факультеті «Журналістики» набір був проведений в 2004 році. В 2010 році була відкрита магістратура. Випускники факультету працюють у республіканських та обласних телеканалах та багатьох всеукраїнських друкованих виданнях.

Історія юридичного факультету починається в 2007 році. Дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» отримали 200 студентів, більшість яких вже працевлаштована за спеціальністю.

Студенти заочного відділення займаються науковою роботою. Матеріали їх наукових пошуків опубліковані не лише у збірниках статей молодих науковців університету, а і в інших збірниках Всеукраїнських конференцій та наукових журналах.

Більше десяти випускників стали викладачами нашого навчального закладу і продовжують наукову роботу, якою вони почали займатися ще в стінах університету, будучи студентамми. Випускниця 1999 року Назаревич Вікторія В'ячеславівна, перша серед випускників заочного відділення, захистила кандидатську дисертацію і стала кандидатом психологічних наук; випускниця 2001 року Терновик Наталія Анатоліївна захистила кандидатську дисертацію з психології, а Романова Вікторія Іванівна випускниця 2004р. захистила дисертацію і стала кандидатами наук із фізичного виховання і спорту. Мороз Оксана Іванівна та Яцюрик Алла Олександрівна випускниці 2004 року захистили  дисертації з психології.

Університет пишається успіхами студентів-спортсменів, які досягли значних результатів на міжнародних змаганнях. Серед них Косенко Ігор, майстр спорту Міжнародного класу, чемпіон Європи та Всесвітніх ігор, чемпіон Параолімпійських ігор із футболу серед спортсменів ДЦП 2004 року в м. Афіни (Греція), який відзначений урядовими нагородами: орденами ІІ і ІІІ ступенів "За заслуги".

Університет гордиться і своїми випускниками:

  • Горбатюком Миколою Дмитровичем – депутатом Верховної ради ІІ скликання, екс-державним радником податкової служби 2 рангу, який відзначений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня;
  • Поміновим Олександром Михайловичем – майстром спорту Міжнародного класу, чемпіоном Європи і Світу, учасником Параолімпійських ігор у 2004 році серед спортсменів з вадами зору (дзю-до);
  • Набухотним Романом Миколайовичем – майстром спорту Міжнародного класу, чемпіоном Європи та Світу з пауерліфтингу серед спортсменів із вадами зору;
  • Кучером Віктором Олександровичем – екс. начальником обласного центру інвалідного спорту "Інваспорт", почесним працівником фізичної культури і спорту України;
  • Строкатюк Людмилою Іванівною – директором регіонального реабілітаційного центру м. Шепетівка;
  • Пастушком Петром Васильовичем - провідним інженером комп’ютерних систем, начальником технічного сектору відділу інформаційних технологій ЗАТ «Славутський комбінат Будфарфор», автором ряду винаходів та патентів;
  • Пилипчуком Володимиром Олександровичом - голова Державної адміністраціі Рівненського району;
  • Поліщуком Олександром Петровичем - директором газети «Сіті Рівне»;
  • Максименком Тарасом Анатолійовичем – начальник міського управління культури і туризму м. Рівне;
  • Максимовим Сергієм Володимировичем - екс. начальником Обласного управління МВС України в Рівненськиій області та багатьма іншими.

Сьогодні на заочній формі навчається 3252 студента в 115 групах. Розширюється перелік спеціальностей. Якщо 24 роки тому на заочному відділенні готували працівників тільки з трьох спеціальностей, то в 2016 році їх стало вже 13 і 13 спеціалізацій.

YouTube