23 березня 2023

На педагогічному факультеті презентували вибіркові дисципліни для студентів першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта, 053 Психологія.

вибір

Перелік вибіркових компонентів освітніх оригінальна репрезентація викладачами кафедр психології, загальної педагогіки та дошкільної освіти, теорії та методик початковоі освіти.

вибір

Оригінальна репрезентація вибіркових дисциплін викладачами кафедр психології, загальної педагогіки та дошкільної освіти, теорії та методик початкової освіти дозволять реалізувати індивідуальну освітню траєкторію кожному здобувачеві вищої освіти та задовільнити найвибагливіші пізнавальні запити професійного і світоглядного характеру. Бажаємо студентам вдалого вибору та освітніх успіхів на шляху пізнання цікавих вибіркових дисциплін!