

У середу 21 травня відбулося останнє засідання членів міжнародного освітянського проєкту VITAE ‘Building connections: Peer learning resources,’ учасником якого була доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Марчук.
Нагадаємо, що VITAE — це британська програма, що підтримує розвиток дослідників на всіх етапах кар'єри. Її мета — сприяти професійному зростанню науковців шляхом надання ресурсів, тренінгів і стандартів, зокрема через Researcher Development Framework (RDF). RDF визначає ключові навички та якості, необхідні для успішної кар'єри в науці, освіті, індустрії або за її межами.
На підсумковому засіданні, до якого долучилися 48 науковців із 10 країн, обговорили результати роботи в наукових секціях. Науковці зазначили, що сьогодні в міжнародному освітньому просторі важливими питаннями є використання штучного інтелекту у вищій школі, оптимізація шляхів мобільності здобувачів освіти та викладачів, формування наукового доробку із урахуванням вітчизняного та зарубіжного досвіду. Учасники проєкту акцентували на необхідності продовження наукової співпраці між закладами вищої освіти, які брали участь у VITAE .
Залучення працівників університету до міжнародного проекту VITAE свідчить про високий рейтинг нашого ЗВО на міжнародній арені.