01 травня 2023

1 травня 2023 року для студентів 3 курсу юридичного факультету в межах дисципліни «Криміналістика» на базі магазину вогнепальної зброї «Арсенал» проведено бінарне практичне заняття з вивчення будови вогнепальної стрілецької зброї.

Стрільба

До часті у практичному занятті долучились студенти Одеського державного університету внутрішніх справ, які упродовж тижня навчаються у стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука в рамках програми академічного обміну. Під час бінарного практичного заняття проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, доцент, академік Андрій Боровик спільно з експертами магазину вогнепальної зброї «Арсенал» Кошиним Володимиром та Шимчуком Дмитром детально роз’яснили та показали студентам будову стрілецької вогнепальної зброї - пістолетів, автоматів та автоматичних гвинтівок, які використовуються працівниками правоохоронних органів та військовими.

Стрільба

Особливу увагу студентів було звернути на необхідність дотримання правил техніки безпеки під час користування зброєю.

Стрільба

Окрему частину заняття було присвячено історії створення певних видів вогнепальної стрілецької зброї.

Стрільба

Кожен студент отримав змогу самостійно розібрати окремі моделі вогнепальної стрілецької зброї, яким надавалась характеристика, а також з дотриманням правил безпеки, зробити спробу її застосування на практиці.