МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Склад кафедри

 

ГРИШКОВА НАДІЯ ВАСИЛІВНА

Кандидат філологічних наук. Доцент кафедри романо-германської філології.

У 2005р. закінчила Волинський державний університет ім. Л.Украінки і отримала кваліфікацію філолог,викладач  англійської мови і літератури. До 2012р. працювала  викладачем кафедри практики англійської мови Рівненського державного гуманітарного університету.  У 2013р. захистила кандидатську дисертацію на тему ,,Етнолінгвальні особливості  англійської обрядової весільної лексики і фраземіки зі спеціальності 10.02.04 – германські мови. Захист відбувся 25 лютого 2013р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 76.051.06 у Чернівецькому національному університеті. Диплом кандидата наук ДК №013622  отримано у 2013Р.  У ПВНЗ Міжнародний економіко-гуманітарний університет працює з 2014р. і дотепер обіймає посаду доцента кафедри романо-германської філології.
Гришкова Н.В. викладає практичні курси: ,,Практика усного та писемного мовлення, ,,Практикум основної мови та лекційний курс ,, Вступ до германського мовознавства.

 У травні 2019р. проходила стажування у НаУ ,,Острозька академія» на кафедрі англійської мови і літератури.

Керує навчальною та виробничою (педагогічною) практикою студентів на кафедрі романо-германської філології. 

Тел: 097 495 30 55

e-mail: nading47@ukr.net

Список наукових праць 


БУДЗ ІРИНА ФЕДОРІВНА

PhD, доцент кафедри романо-германської філології.

Розпочала роботу на кафедрі романо-германської філології на посаді викладача у 2003 році.  У 2016 р. захистила дисертацію  «Розвиток освіти обдарованих школярів у Великій Британії» (13.00.01).  Автор понад 30 наукових публікацій. Учасник міжнародних професійних воркшопів, проектів з проблем навчання та особистісного розвитку студентської молоді (Університет Яноша Кодолані, Угорщина), міжнародних тренінгів для екзаменаторів міжнародних мовних тестів. Сертифікований експерт ESOL International (рівень С1, номер сертифікату GR840000990IB).

Сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів ESOL, ESOL SELT та ECL.

Сфера наукових інтересів – освіта обдарованих, лінгвостилістика тексту, прагматика, лінгводидактика.

Викладає курси: практика усного і писемного мовлення, практична фонетика, стилістика основної мови, теоретична граматика, теоретична фонетика.

Тел: 095 794 42 01

e-mail: ibudz@ukr.net

Список наукових праць 


ПОЧЕНЮК ЯНІНА ВІКТОРІВНА

Старший викладач кафедри романо-германської філології.

Має дві вищі освіти.  У 2001 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література та іноземна мова (англійська)» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та іноземної мови.  У  2005 закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію викладач педагогіки та методики початкового навчання. Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти – 19 років. З 2003 року обіймає посаду старшого викладача кафедри. Викладає теоретичні та практичні дисципліни: «Лінгвокраїнознавство основної мови», «Історія основної мови», «Практика усного і писемного мовлення», «Практична граматика».

Сфера наукових інтересів: лінгвокраїнознавчий аспект викладання англійської мови, лінгвокультурологія, історія англійської мови

Тел: 050 375 50 08

e-mail: yanina2709@ukr.net

Список наукових праць


ТАРАСЮК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Викладач кафедри романо-германської філології.

Освіта: Рівненський державний гуманітарний університет

Факультет іноземної філології 2000-2005рр.

Диплом РВ №27861524 (з відзнакою).

Професійний досвід

2005-2009рр.  - викладач у Рівненському державному гуманітарному університеті.

2005-2020рр. - перекладач у ТзОВ «ФІРМА АРЦТ ПЛЮС».

З 2018р. - викладач у ПВНЗ МЕГУ.

Спеціальний досвід

Участь у спільному німецько-українському проекті «Riwne-Aachen im Zweiten Weltkrieg” (Deutschland, Würselen, Euregio-Kolleg) / “Рівне-Аахен у роки II Світової війни» (ФРН , 2001)

Участь у міжнародному фестивалі молодіжних духових оркестрів «Saxoniade” (ФРН, 2011)

Курси підвищення кваліфікації в Центрі міжнаціональної освіти «Етносфера» на базі Державного інституту російської мови їм.О.С.Пушкіна . ( РФ, 2010).

Тел: 097 59 77 689

e-mail: tanyayakovenko09@gmail.com


 

YouTube