Співпраця кафедри з іншими зво україни

Кафедрою теорії та методик початкової освіти налагоджено партнерські зв’язки із закладами вищої освіти України : Житомирським державним університетом імені Івана Франка, Кам'янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка, Рівненським державним гуманітарним університетом, Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки, Західноукраїнським коледжем «Полісся», комунальним закладом Львівської обласної ради «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича», комунальним закладом Луцької обласної ради «Луцький педагогічний коледж». Угодами про співпрацю передбачено проведення спільних наукових конференцій, семінарів, робочих зустрічей для обміну досвідом, публікацію і рецензування статей, монографій, навчальних підручників та навчально-методичних посібників, написання відгуків авторефератів та рецензування дисертаційних досліджень, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

зво укр

Результатами співпраці стало проведення конференцій «Актуальні проблеми сучасної освіти в контексті професійної підготовки майбутніх педагогів» (Рівне, 2014), «Сучасний вчитель початкової школи: актуальні тенденції та пріоритети» (Рівне, 2016), «Актуальні проблеми реформування дошкільної та початкової освіти України у контексті євроінтеграційних процесів» (Рівне, 2018, 2019), «Нова українська школа: Нові підходи» (Камянець-Подільський, 2019), «Актуальні проблеми педагогічної освіти: європейський і національний вимір» (Луцьк, 2020), «Синергія формальної, неформальної та дуальної освіти майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти» (Чернігів, 2021); публікація тез і статтей; рецензування навчально-методичних посібників; написання колективних монографій:

зво укр1

Професійна педагогічна освіта: становлення і розвиток педагогічного знання: Монографія. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка. 2014. 400 с.

Особистісно орієнтований підхід: Монографія. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка. 2014. 400 с.

Теоретичні і прикладні аспекти розвитку креативної освіти у вищій школі: Монографія. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка. 2012. 400 с.

Теорія і практика професійної підготовки майбутніх педагогів закладів дошкільної освіти та початкової школи в умовах ступеневого навчання : монографія / авт. кол. : В. Є. Борова, Л. В. Ілюк, О. Ф. Кирилович та ін. ; за заг. ред. О. О. Красовської. Рівне : О. Зень, 2021. 560 с.

звао укр2

З квітня 2016 року Красовська О. О. працює над розробленням стандартів вищої освіти у складі Науково-методичної комісії із загальної та професійної освіти, підкомісії 013 «Початкова освіта» сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України з керівниками педагогічних факультетів, кафедр початкової та дошкільної освіти провідних закладів вищої освіти України: Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Бердянського державного педагогічного університету, Херсонського державного університету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.