МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Факультет журналістики

Журналістська освіта в МЕГУ

Сучасна журналiстика – це високоiнтелектуальна сфера, це романтика постiйного пошуку i самоутвердження на нелегкому, а часом – i небезпечному, шляху до правди. Тому їй потрiбнi люди смiливi i наполегливi, освiченi i віддані державницьким ідеалам, чуйнi i небайдужi. Немало таких вийшло зi стiн Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука  пiсля навчання на факультетi журналiстики.

В 2005 році утворено окремий структурний підрозділ МЕГУ – ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Очолює факультет журналістики – Мітчук Ольга Андріївна, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, професор кафедри соціальних комунікацій, член Національної спілки журналістів України, член науково-методичної комісії із журналістики при Міністерстві освіти і науки України.

На факультеті функціонує дві кафедри: теорії і методики журналістської творчості та кафедра соціальних комунікацій.

Висококваліфіковані викладачі факультету навчають студентів за новітніми технологіями, готують їх до роботи в сучасних мас-медіа. Рівень знань і практичних навичок кращих студентів факультету незмінно одержує схвальну оцінку.

На факультеті журналістики в МЕГУ можна отримати європейську освіту без ЗНО!

Навіть якщо абітурієнт не здав ЗНО, але мріє бути журналістом, то факультет надасть йому таку можливість. Тут навчають за європейською програмою Університету Прикладних Наук імені Яноша Кодолані (м. Секешфехервар, Угорщина). Випускники отримають диплом за спеціальністю «комунікація та медіаосвіта». Також студенти-журналісти мають змогу стажуватися в Угорщині.

На факультеті журналістики МЕГУ можна отримати другу вищу освіту за системою перехресного вступу.

Європейська журналістська освіта вже доступна кожному в МЕГУ

Унікальна ініціатива Європейського Союзу реалізується на базі факультету журналістики МЕГУ. До проекту DESTIN долучилися українські команди, що розглядають та реформують поточні програми підготовки бакалаврів та магістрів для забезпечення приведення оновлених програм у відповідність зі стандартами ЄС. Це дозволить студентам отримати якісну вищу освіту в галузі журналістики та стати спеціалістами із повним набором знань, навичок та професійної підготовки.

У проекті паралельно беруть участь урядові й неурядові організації України, а також університети й неурядові організації з Великої Британії, Австрії, Нідерландів, Ірландії, Польщі та Швеції.

Розбіжності в термінології між вітчизняними та європейськими університетами під час реалізації проекту повинні бути усунені повністю. Зараз відбувається синхронізація навчальних планів і європейська журналістська освіта вже доступна кожному.

Факультет журналістики МЕГУ пропонує отримати конкурентну спеціальність із транскордонними можливостями для працевлаштування.

Випускники факультету журналістики МЕГУ стають

відомими журналістами України

За роки iснування факультету його закiнчили понад 400 спецiалiстiв, якi працюють в Українi та за її межами. Серед них ті, хто отримали рiзноманiтні нагороди, стали заслуженими журналiстами України, заслуженими працiвниками культури України, редакторами поважних видань, керiвниками телерадiокомпанiй, директорами видавництв.

Факультет готує фахiвцiв для ЗМІ, iнформагентств, прес-служб установ та органiзацiй, рекламних агентств. Пiдготовка спецiалiстiв здiйснюється за денною та заочною формами. Навчання максимально пристосоване до потреб сучасних українських мас-медiа, i студенти, починаючи з третього курсу, вiдточують свою майстернiсть за такими напрямами:

 • робота у пресi та в iнформагентствах;
 • журналiстська робота на телебаченнi;
 • радіожурналістика;
 • фотожурналістика;
 • реклама і зв’язки з громадськістю;
 • інтернет журналістика;
 • робота в прес-службах;
 • працівники новітніх медіа;
 • копірайтинг;
 • спічрайтинг;
 • екаунт-менеджмент.

Здобувати якісну європейську вищу освіту на факультеті журналістики МЕГУ можна за дистанційною формою навчання.

Студенти факультету журналістики МЕГУ здобувають якісні знання за сучасними освітніми програмами

Факультет журналістики постiйно пiдтримує i змiцнює зв’язки з  Iнститутом журналiстики Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка, факультетом журналiстики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Із навчальною метою та для проведення університетських прес-конференцій на факультеті плідно працює студентське інформаційне агентство, де з перших днiв навчання студенти набувають практичних навиків журналістської майстерності.

На факультеті виходить навчальна газета «Сьомий поверх», випускаючи яку майбутні журналісти на практиці застосовують здобуті в аудиторіях теоретичні знання. До їх послуг також навчальні теле- і радіостудії.

Журналістська освіта в МЕГУ доступна кожному!

На факультеті здійснюється підготовка за напрямом «Журналістика», в галузі знань «Журналістика». Наші випускники працюють у провідних мас-медіа України: телеканали «1+1», «Тоніс», «СТБ», «Інтер», «Україна», газети «День», «Дзеркало тижня», «Україна молода», у прес-центрі Укрінформу, Міністерстві освіти і науки України тощо. Наш факультет дає можливість самореалізуватися, розвивати свої таланти, навчатися у досвідчених та кваліфікованих викладачів, пройти стажування у провідних редакціях газет, телекомпаній, рекламних, PR-агенціях та прес-службах України.

Навчаючись на факультеті журналістики Ви маєте  можливість:

 1. Самореалізуватися, розвивати свої таланти
 2. Навчатися у досвідчених та кваліфікованих викладачів
 3. Пройти стажування у провідних редакціях газет, телекомпаній, рекламних, PR-агенціях та прес-службах України...

...Все залежить від тебе.