МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Кафедра соціальних комунікацій

Завідувач кафедри Золяк Вікторія Василівна , кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій.

У 2005 році закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після закінчення університету прикріпилась пошукувачем до кафедри радіомовлення і телебачення факультету журналістики цього ж університету.

У травні 2009 року захистила кандидатську дисертацію на тему: «Функціональні характеристики контентної конвергенції засобів масової інформації» у спеціалізованій вченій раді Д26.001.34 Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Працює у вивченні соціальних комунікацій, психології реклами. Викладає дисципліни: «Теорія соціальних комунікацій», «Теорія журналістики», «Видавнича справа і редагування» тощо.

Кафедра соціальних комунікацій  обумовлена потребами регіону у кваліфікованих кадрах у мас-медійній діяльності.

Спеціальність «Журналістика та соціальні комунікації» відкрито з огляду на гостру потребу регіону у відповідних кадрах із вищою освітою, необхідність заповнення висококваліфікованими фахівцями таких сферах діяльності як: менеджер у сфері надання інформаційно-рекламних послуг, прес-секретар.

Викладання фахових курсів забезпечують доктор філологічних наук, професор кафедри реклами і мови ЗМІ Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука, член Національної спілки журналістів України, член науково-методичної комісії із журналістики та інформації при Міністерстві освіти і науки України Ю. Е. Фінклер, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, професор кафедри реклами і мови ЗМІ, член Національної спілки журналістів України, член науково-методичної комісії із журналістики та інформації при Міністерстві освіти і науки України, заслужений журналіст України, доцент А. П. Велесик, заслужений журналіст України, доцент А. І. Бабінець, провідні працівники рекламних агенцій та прес-служб.

Для налагодження співпраці з українськими та міжнародними організаціями проводяться зустрічі, виступи, тренінги провідними редакторами та вченими.

Високий рівень кваліфікації провідних викладачів університету дозволяє працювати над досягненням головної мети навчально-виховної роботи – підготовки фахівців, які відповідають найвищим сучасним вимогам недійного ринку й працюватимуть  задля забезпечення українського суспільства якісною щодо змісту, форми та поліграфічного втілення рекламною продукцією.

Хто ми є?

Ми - це колектив найкращих спеціалістів сфери, які не просто вчать теорії студентів, а готують освічених фахівців рекламної і ПР-справи, журналістів, телевізійників, радійників, фотожурналістів тощо.

Що ми гарантуємо?

Ми не просто гарантуємо диплом найпрестижнішого ВНЗ України приватної форми власності. Ми випускаємо дипломованих і кваліфікованих спеціалістів. Які не просто зможуть знайти собі роботу за спеціальністю, а зможуть очолити сферу мас-медіа.

Чому ми?

Тому що ми талановиті, досвідчені, кваліфіковані, безмежно віддані своїй справі викладачі.

Це цікаво?

Так, адже студенти отримують досвід і на практиці, моделюючи журналістську діяльність. Самі створюють медіа-продукт у стінах альма-матер.